více >>

PhDr. JÁN DUDÁŠ z Havířova

206189
počet návštěv:
64
region:
Severní Morava
titul:
Karvinský deník
zveřejněno:
11.01.2021

Až umřu, nic na tomto světě se nestane a nezmění, jen srdcí několik se zachvěje v rose jak k ránu květiny. Jiří Wolker V tichém zármutku oznamujeme všem příbuzným, přátelům a známým, že nás dne 7. ledna 2021 opustil ve věku 75 let náš milovaný, pan PhDr. JÁN DUDÁŠ z Havířova S naším drahým zesnulým se rozloučíme v úzkém rodinném kruhu. LOUČÍ SE manželka Božena, dcera Jana, syn Rostislav a snacha Sabina, vnoučata Denis, Beatrice a Jáchym.


vzpomínáme
11.01.2021

Ahoj Boženko, nemám na Vás telefon, tak musím napsat tento mail. Nepíše mi to lehce. Dovol, abych Ti vyjádřil upřímnou soustrast s Honzovým úmrtím. Sám budu mít letos taky 75 a může se mi kdykoliv stát totéž. S tím už bohužel ve svém věku musím počítat. Aspoň doufám, že to Honza neměl těžké nebo bolestivé. Toho se bojím nejvíc. K soustrasti se připojuje i Lidka. Tonda Š.

16.01.2021


Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s, 2012 - 2021, všechna práva vyhrazena. Publikování obsahu Vzpomínej.cz je bez písemného souhlasu VLTAVA LABE MEDIA a.s, zakázáno.
VLTAVA LABE MEDIA a.s. je členem Sekce vydavatelů internetových titulů UNIE VYDAVATELŮ, O. S..

Kontakt na provozovatele Vzpomínej.cz: vzpominky@denik.cz, Všeobecné smluvní podmínky, Zásady zpracování osobních údajů, Změna osobních údajů